2018-08-04 IW07 Nowy Kawęczyn

Spontaniczna aktywacja niezdobytej gminy Nowy Kawęczyn (PGA: IW07). Na pasmach 80, 40, 20 metrów udało się nawiązać 99 łączności SSB i 8 CW. Przypadkowo znaleziona miejscówka okazała się wyjątkowo urokliwa. Duża polana bezpośrednio położona nad rzeką Rawką skąd aktywowaliśmy trzy obiekty SPFF.

  • SPFF-0028 Bolimowski Park Krajobrazowy (Michał SQ7M/P)
  • SPFF-0509 Rezerwat Przyrody Rawka (Wojtek SQ7WOJ/P)
  • SPFF-0946 Obszar Chronionego Krajobrazu Bolimowsko-Radziejowicki (SP7KMX/P)

Author: Michał SQ7M

5 thoughts on “2018-08-04 IW07 Nowy Kawęczyn

  1. Bardzo dobrze Michale prowadzisz kierujesz programem „Gminy Powiatu Skierniewickiego” oraz scalasz działania kolegów. Od samego początku wiedziałem, ze tak będzie. Są ludzie, którzy dużo zapowiadają i nic nie robią oraz są ludzie, którzy po prostu działają. Ty należysz do tych drugich. Pozdrawiam z wypoczynku w Międzyzdrojach. Zaraz po powrocie wesprę dalsze działania.

  2. … niestety zamiana wcześniej obranej miejscówki spowodowała, że nie znaleźlimy się w granicach obiektu SPFF-0946 a nawet gminy Nowy Kawęczyn IW07. Na całe szczęscie łączności zaliczono na konto gminy Puszcza Mariańska ZQ03 oraz obiektu SPFF-0509.

  3. Trzeba pomyslec nad dniem klubowym by wszyscy (czlonkowie) klubu zebrali sie w jednym miejscu tak by zobic fotografie na ta strone……

    proponuje grill w okolicy Rezerwatu Ruda Chlebacz….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *