2018-08-03 IW05 Lipce Reymontowskie i IW06 Maków

3 sierpnia aktywacja gminy IW05 i IW06. Chcąc być dokładnym to powinienem wymienić je w odwrotnej kolejności ponieważ zacząłem od gminy Maków (IW06). Z rezerwatu Żródła Borówki udało się nawiązać 57 łączności. Tym samym zaliczyliśmy obiekt SPFF-1024. Tego samego dnia na celowniku znalazł się jeszcze SPFF-1101 (Rezerwat Bukowiec) w gminie Lipce Reymontowskie IW05. Moim zdaniem jest to najtrudniejszy obiekt w naszym powiecie. Trudno do niego wjechać. To właśnie na potrzeby tego rezerwatu powstał wózek wyprawowy. Zaliczając go w zeszłym roku dla 3Z560SC doatarłem do niego przez pole, krzaki, rów. W tym roku postanowiłem wjechać samochodem do lasu. Efekty można oejrzeć na zdjęciach :-). Dokończyłem obiekt dla SQ7M/P i dla klubu zrobiłem 52 QSO na SSB i 4 na CW.

Pomimo iż trzeba tam wrócić w celu zaliczenia obiektu dla SP7KMX, wypad uważam za udany w 100%.

Author: Michał SQ7M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *