2 thoughts on “Witamy :-)

  1. witamy w klubie ,mistrza gotowania bigosu,i kolege Janusza ,Bardzo sie Ciesze ze oficjalnie jestescie w klubie……..Janusz zdrowia i sukcesow w DX…….trzeba to uczcic……pozdrwaiam 44

  2. WITAM. Bardzo dziękuję za wsparcie jakie otrzymałem przez ten trudny dla mnie okres choroby i niepełnosprawności. Za powrót do krótkofalarstwa. Przekonałem się ,że w tym hobby są koledzy i przyjaciele. Dziękuję za wsparcie techniczne i moralne.
    Postaram się być godnym członkiem klubu SP7 KMX.
    Serdeczne podziękowania dla SP7MJX Czarka, SP7 DAX Stasia, SQ7WOJ Wojtka, SQ7M Michała, SP7BCA i SP7RFE Tomka i Eli, SQ7RF Roberta, SP7TR Tomka i także mojego sympatycznego kolegi Janusza SP7WJR za pomoc i wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *